subwencja-oswiatowa-to-zle-rozwiazanie-pisze-do-mrpips-skarbnik-pasymia-300x196

Departament Pożytku Publicznego zaprasza wszystkie osoby zainteresowane udziałem w FIO 2017 r. na spotkania informacyjne.

Spotkania organizowane są we wszystkich województwach przez Urzędy Wojewódzkie. Udział w nich jest bezpłatny. Pierwsze spotkanie odbędzie się w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim 5 września.

W trakcie spotkań zostaną przedstawione główne zasady ubiegania się o dotację w ramach FIO 2017. Będzie można dowiedzieć się, które podmioty są uprawnione do udziału w konkursie i jaka jest procedura ubiegania się o otrzymanie dotacji.  Zainteresowani poznają kryteria ogólne i szczegółowe oceny, procedurę ocen i przyznawania dotacji, komponenty programu.

Uczestnicy zapoznają się także z prezentacją, dotyczącą zagadnień logiki projektowej. Prezentacja w praktyczny sposób wyjaśni, jak opracowywać projekt by miał szansę na przyjęcie w konkursie, jak planować działania, stworzyć harmonogram i budżet projektu.

Daty spotkań w poszczególnych miastach podane są na stronie internetowej Departamentu Pożytku Publicznego, zaś szczegółowe informacje można znaleźć na stronach internetowych właściwych urzędów wojewódzkich.

Za: MRPiPS