W 2017 roku gdynianie przekazali ponad 7 milionów złotych na rzecz organizacji pożytku publicznego. To bardzo duża kwota, ale jesteśmy przekonani, że dzięki staraniom możemy przebić tę sumę.

Od początku roku trwają przygotowania, aby przez marzec i kwiecień zachęcać mieszkańców do przekazywania 1% podatku. W Gdyni mamy 91 powodów, aby przekazać jeden procent podatku. To 91 niesamowite organizacje, które każdego dnia sprawiają, że nasze miasto jest jeszcze piękniejsze.

Przekazanie 1% podatku dochodowego to jeden z najprostszych sposobów na wyrażenie swojego poparcia dla ważnych społecznie działań. To także świadoma inwestycja w przyszłość i wkład wniesiony w rozwój otoczenia, w którym żyjemy. Pozornie niewielka kwota stanowi każdego roku poważną część środków, jakimi dysponują fundacje i stowarzyszenia.

Wierzymy, że działania organizacji pozarządowych na terenie Gdyni są przez Państwa zauważane. Liczymy, że dzięki Państwa zaufaniu i wsparciu w tym roku możliwe będzie osiągnięcie rekordowego wyniku w przekazywanym jednym procencie podatku, który przełoży się na zwiększenie potencjału gdyńskich organizacji pozarządowych.

Zapraszamy do serwisu kampanii „Mały procent, wielka sprawa”:

dsc_6404a

  ; ;