ZGŁOŚ ORGANIZACJĘ 


 

Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą współpracy w ramach Gdyńskiego Centrum Wolontariatu. Naszym celem jest promowanie wartości wolontariatu, zwiększenie zakresu i jakości wolontariatu w Gdyni.

Czy wiesz, że według badań połowa polskich organizacji pozarządowych współpracuje z wolontariuszami? Wolontariat w organizacjach pozarzadowych jest bardzo zróżnicowany, a podejmowane działania zależą przede wszystkim od profilu organizacji i predyspozycji wolontariusza.

Jeśli Twoja Organizacja potrzebuje Wolontariuszy rozpocznij współpracę z nami ! Poniżej w prosty sposób możesz zamieścić swoją ofertę 🙂

 


Dane ogólne:

 

    Zdrowie, niepełnosprawniPomoc społecznaAktywność zawodowaKombatanci, seniorzySport, turystykaOchrona środowiskaKultura, tradycja, sztukaMłodzież, edukacja    Administratorem danych osobowych podanych w ramach współpracy z Gdyńskim Centrum Organizacji Pozarządowych w roku 2018/2019 jest Stowarzyszenie In gremio z siedzibą przy ul. Strażackiej 15, 81-616 w Gdyni. Podanie ww. danych jest dobrowolne, ale konieczne do udziału w projektach i zadaniach realizowanych przez Gdyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych prowadzonego przez Stowarzyszenie In gremio.

    Podanie danych jest dobrowolne, a zgłaszającemu przysługuje prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania, a także wycofania zgody na ich przetwarzanie w biurze Gdyńskiego Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. 3 maja 27/31, 81-364 w Gdyni, prowadzonego przez Stowarzyszenie In gremio w trakcie godzin jego otwarcia.