podroze-bez-granic

Fundacja Podróże bez Granic zaprasza osoby z niepełnosprawnością do udziału w całorocznym cyklu inspirujących spotkań organizowanych w ramach projektu AKCJA: INTEGRACJA! Spotkania realizowane są średnio raz w miesiącu, a o tematyce spotkań decydują… sami uczestnicy.

Najbliższe, trzecie już spotkanie odbędzie się 1 MARCA, W GODZINACH 17.00 – 19.00 I POŚWIĘCONE BĘDZIE PODRÓŻOM. Rozmawiać wiec będziemy o swoich podróżniczych marzeniach oraz różnych sposobach na odkrywanie i poznawanie nowych miejsc. Spotkamy się także z gośćmi specjalnymi – podróżnikami z niepełnosprawnością, którzy pomimo pozornych ograniczeń odkrywają świat, a takżeopowiemy o podróżniczych doświadczeniach Fundacji.

Spotkanie odbędzie się w LABORATORIUM INNOWACJI SPOŁECZNYCH POMORSKIEGO PARKU NAUKOWO – TECHNOLOGICZNEGO GDYNIA w Redłowie (al.Zwycięstwa 96/98, budynek IV, wejście od strony SKM Redłowo – miejsce przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością).

Aby wziąć udział w spotkaniu należy zapisać się mailowo – odpowiadając na ten mail lub telefonicznie: 692445188. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.fundacja.podrożebezgranic.pl oraz na Facebooku:https://www.facebook.com/PodrozeBezGranic

Projekt spotkań współfinansowany jest ze środków Gminy Miasta Gdynia.

Zapraszamy i do zobaczenia!

  ; ;