cwm

W projekcie uczestniczyć będzie 16 mieszkańców Gdyni z czego połowę stanowić będą osoby niepełnosprawne ruchowo lub sensorycznie. Uczestnicy odbędą w grupach spacery ulicami Gdyni Oksywie i ocenią dzielnicę pod względem dostępności dla wszystkich.

Jeśli dysponujesz czasem od października do listopada, chcesz poznać ciekawych i aktywnych ludzi, którzy tak jak Ty chcą mieć realny wpływ na to, co dzieje się w ich mieście to ten projekt jest dla Ciebie! Udział w projekcie będzie wymagał obecności na jednodniowym szkoleniu przygotowującym do udziału w projekcie, które odbędzie się 10 października oraz w 6 trwających ok. 3 godziny spacerach realizowanych w okresie od października do końca listopada 2015. Uczestnicy nie ponoszą żadnych kosztów w związku z udziałem w projekcie.

Jeśli zainteresowała Cię nasza propozycja, masz ukończone 15 lat, jesteś osobą otwartą, komunikatywną oraz chętną do pracy w grupie przyślij wypełniony formularz zgłoszeniowy dostępny na goo.gl/ZbmWH9 do 6 października 2015 r.

Projekt powstał z inicjatywy Gminy Gdynia i jest przez nią współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Osoba do kontaktuSonia Zając (sonia.zajac@cwm.org.pl) ; tel. 58 620 24 80

Wiecej na stronie internetwej