56cde74fb5598W tym roku rozpoczynamy działania wcześniej gdyż miasta: Gdynia, Sopot, Gdańsk i Rumia przyjęły wspólny terminarz Budżetu Obywatelskiego – składanie wniosków będzie się odbywało między 1-30 kwietnia, a głosowanie w dniach 12-25 września 2016 r.

Od 9 marca we wszystkich dzielnicach Gdyni odbędą się spotkania z mieszkańcami dotyczące potrzeb dzielnic i tegorocznych zasad Budżetu Obywatelskiego, do udziału w których Państwa serdecznie zapraszamy. Gospodarzami spotkań będą przedstawiciele Rad Dzielnic i pracownicy Laboratorium Innowacji Społecznych.

Harmonogram spotkań w dzielnicach:

09.03.2016

  • Wzgórze św. Maksymiliana – ul. Grottgera 19, Szkoła Podstawowa nr 23, godz.17:30
  • Rada Dzielnicy Cisowa – ul. Lniana 19 (Parafia), godz.18:00

10.03.2016 

  • Rada Dzielnicy Orłowo – ul. Orłowska 27, Zespół Szkół Nr 5, godz. 17:00
  • Rada Dzielnicy Chylonia – ul. Morska 192, Szkoła Podstawowa nr 10, godz. 17:00
  • Rada Dzielnicy Obłuże – ul. Podgórska 14 (Spółdzielnia Mieszkaniowa), godz. 17:00

11.03.2016    

  • Rada Dzielnicy Grabówek – ul. Grabowo 12, Szkoła Podstawowa nr 17, godz. 17.00

14.03.2016

  • Rada Dzielnicy Karwiny – ul. Staffa 10, Szkoła Podstawowa nr 42, godz. 17:00
  • Rada Dzielnicy Pustki Cisowskie – ul. Czeremchowa 1 (Przychodnia), godz. 17:00

15.03.2016  

  • Rada Dzielnicy Witomino – Leśniczówka – ul. II MPS 9 (Spółdzielnia), godz. 17:00
  • Rada Dzielnicy Śródmieście – ul. Jana z Kolna 5, Szkoła Podstawowa nr 21, godz. 17:30
  • Rada Dzielnicy Leszczynki – ul. Morska 186, IV Liceum Ogólnokształcące, godz. 17:00

16.03.2016      

  • Rada Dzielnicy Mały Kack – ul. Halicka 8, Szkoła Podstawowa nr 13, godz.17:00
  • Rada Dzielnicy Witomino – Radiostacja  ul. Narcyzowa 6, I Akademickie L.O godz. 1:.00 – 18:30
  • Rada Dzielnicy Wielki Kack – ul. Starodworcowa 36, Szkoła Podstawowa nr 20, godz. 17:00

17.03.2016    

  • Rada Dzielnicy Babie Doły – ul. Zielona 53, Szkoła Podstawowa nr 28, godz. 18:00
  • Rada Dzielnicy Kamienna Góra – Al. Marsz. Piłsudskiego 18 (Biblioteka), godz. 17:00
  • Rada Dzielnicy Chwarzno – Wiczlino – ul. Jowisza 60, Szkoła Podstawowa nr 48, godz. 17:00

18.03.2016        

  • Rada Dzielnicy Oksywie – ul. Godebskiego 8, Szkoła Podstawowa nr 33 godz. 17:00

 21.03.2016  

  • Rada Dzielnicy Dąbrowa – ul. Wiczlińska 33, Szkoła Podstawowa nr 45, godz. 17:00
  • Rada Dzielnicy Redłowo – ul. Cylkowskiego 5, Szkoła Podstawowa nr 34, godz. 17:00

22.03.2016     

  • Orłowo II – ul. Wrocławska 52, Zespół Szkół Nr 6, godz. 17:00

23.03.2016      

  • Rada Dzielnicy Pogórze – ul. Porębskiego 21, Szkoła Podstawowa nr 43, godz. 17:00
  • Działki Leśne – ul. Witomińska 8, godz. 17:00

Kontakt: 58 6982301, e-mail: bo@gdynia.pl

Za: PPNT