Chcesz realizować projekty międzynarodowe w partnerstwie z organizacjami z Ukrainy, Armenii czy Kirgistanu*, ale nie wiesz, gdzie szukać na to środków?

Przyjdź na spotkanie informacyjne i poznaj ofertę programu RITA – Przemiany w regionie. Obecnie trwa nabór wniosków w wiosennej edycji konkursu grantowego: www.programrita.org/nabory/wiosna-2018/, w ramach Fundacja Edukacja dla Demokracji sfinansuje projekty w obszarach: problemów społecznych i socjalnych; edukacji i wychowania; rozwoju przedsiębiorczości; dziedzictwa kulturowego; rozwoju i wsparcia trzeciego sektora; rozwoju i wsparcia samorządu lokalnego lub rozwoju niezależnych i nowoczesnych mediów.

Na spotkaniu omówimy zasady składania wniosków w konkursie, pokażemy formularz online i odpowiemy na pojawiające się pytania i wątpliwości. Spotkanie będzie też okazją do poznania przykładów już dofinansowanych projektów, a także innych elementów oferty programu RITA (jak granty wyjazdowe czy szkolenia), które mogą okazać się przydatne przy rozpoczynaniu współpracy międzynarodowej.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 19 lutego (w godzinach 12:00 – 14:00) w Gdyńskim Centrum Organizacji Pozarządowych.

Prosimy o zgłoszenie chęci udziału w spotkaniu najpóźniej do 18 lutego (do godz. 12:00) mailowo na adres anna.kertyczak@fed.org.pl, z tytułem „spotkanie: Gdynia” (liczba miejsc ograniczona).

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/125498821601733/

* Wskazane kraje są przykładowe – w programie można współpracować aż z 10 krajami obszaru b. ZSRR.