logo-fundacji-rgb-do-maila-1

Szanowni Państwo,

FUNDACJA DBAM O MÓJ Z@SIĘG oraz Prezydent Miasta Gdyni Wojciech Szczurek we współpracy z Uniwersytetem Gdańskim serdecznie zapraszają Państwa do udziału w konferencji pt. _MOBILNOŚĆ W SIECI. RELACJE. BEZPIECZEŃSTWO. ROZWÓJ_, która odbędzie się w dniach 1-3 grudnia 2016 roku w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia.

W ciągu trzech dni (1-3 grudnia 2016 roku) chcemy w gronie specjalistów zastanowić się nad rolą urządzeń mobilnych w życiu człowieka, w szczególności w sferze edukacji, kultury oraz zdrowia. W planowanej dyskusji rozmawiać będziemy nie tylko o bezpiecznym korzystaniu z cyfrowych „dobrodziejstw” naszych czasów, ale również o tym, w jaki sposób za pomocą urządzeń i aplikacji mobilnych nawiązywać trwałe i solidne relacje z innymi.

Miejsce organizowanej konferencji – Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia nie jest przypadkowe. Miasto Gdynia jest bowiem przestrzenią innowacyjną, można powiedzieć eksperymentalną, gdzie swój początek ma wiele ciekawych idei w obszarze społecznym, gospodarczym czy technologicznym.

W konferencji udział wezmą największe autorytety naukowe w Polsce i za granicą, w szczególności prof. Manfred Spitzer (światowej klasy niemiecki psychiatra), prof. Bogdan Wojciszke, prof. Jacek Pyżalski czy prof. Mirosław Filiciak. Na gdyńskiej konferencji po raz pierwszy zostaną również zaprezentowane w pełnej wersji wyniki ogólnopolskich badań naukowych prowadzonych przez ostatnie dwa lata przez FUNDACJĘ DBAM O MÓJ Z@SIĘG pt. _Nałogowe korzystanie z telefonów komórkowych. Szczegółowa charakterystyka fonoholizmu w Polsce _pod kierownictwem dr Macieja Dębskiego.

Serdecznie zapraszamy pedagogów, psychologów, psychoterapeutów uzależnień, nauczycieli, a przede wszystkim rodziców, którzy wraz ze swoimi dziećmi na co dzień wykorzystują cyfrowe urządzenia mobilne.

Wszelkie informacje o konferencji znajdują się w poniższym linku: http://mobilityinnet.com

[1]

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZOSTANIA PARTNEREM KONFERENCJI ALE TO WYMAGA ROZMOWY TELEFONICZNEJ BEZPOŚREDNIO Z MOJĄ OSOBĄ. Jeśli planowane wydarzenie wpisuje się w formułę Państwa działalności jestem do Państwa dyspozycji.

Tymczasem serdecznie zapraszamy do rejestracji.

Pozdrawiam,

DR MACIEJ DĘBSKI