logo_Integracja

Chcesz przełamać bariery w relacji z dorosłym dzieckiem z niepełnosprawnością albo z trudnym rodzicem, który nie pozwala na samodzielność? Potrzebujesz wyjścia z domu, czasu dla siebie, zmiany perspektywy? Chcesz popływać kajakiem i pożeglować? Chcesz pogadać z doświadczonym psychologiem? Chciałbyś, żeby Twój rodzic lub Twoje dziecko zrozumieli Twoją perspektywę? Jak słuchać, jak mówić, jak się komunikować, jak się razem bawić? Weź życie w swoje ręce, weź udział w projekcie Centrum Integracja w Gdyni i Fundacji Podróże bez Granic.

Projekt „(Nie)pełnosprawne więzi” da Ci szansę na przebudowanie najważniejszej relacji w Twoim życiu. Może być startem w dorosłość, samodzielność i niezależność. Niepełnosprawność nie musi być barierą, niepełnosprawność dziecka nie oznacza, że nie możesz żyć pełnią życia i musisz na każdym kroku bać się tego, co będzie dalej.

Rekrutacja do projektu rusza 15 czerwca.

Zgłoszenia osobiste w Centrum Integracja Gdynia, ul. Traugutta 2 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Informacje pod numerem telefonu 505 606 857, 505 606 776.

Początek działań projektowych planowany jest na 18 lipca. Projekt jest finansowany przez Prezydenta Miasta Gdyni w ramach konkursu zacieśniania więzi pomiędzy osobami niepełnosprawnymi a członkami rodzin.

podroze-bez-granic

Za: niepelnosprawni.pl