Energia-od-pokolen-logo-2016_1

Rusza druga odsłona ogólnopolskiej akcji „Energia od pokoleń”, której celem jest poszukiwanie niezwykłych relacji, wspólnych przeżyć i pasji, jakie łączą mamy i córki, a także babcie i wnuczki. Autorki najciekawszych historii otrzymają zaproszenia na warsztaty z Katarzyną Miller oraz sesję zdjęciową wykonaną przez wybitnego, polskiego fotografa Jacka Porembę. Zgłoszenia można nadsyłać do 31 maja 2016 r., do godz. 23.59.

Ideą akcji jest podkreślenie pasji oraz wsparcia młodego pokolenia, dzięki któremu osoby dojrzałe mogą czerpać energię do życia. „Energia od pokoleń” to energetyczne duety, które wymieniają się doświadczeniami. Projekt ma także zachęcić do umacniania relacji rodzinnych i poświęcania czasu najbliższym.

W tej edycji szukamy energetycznych duetów, ale także tercetów. Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkie babcie, mamy i córki, które chcą pokazać innym, jak silne uczucie je łączy i jak trwała jest więź między nimi, bez względu na różnicę wieku i charakterów – mówi Anna Myszkowska-Sznajder, pomysłodawczyni konkursu.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać zdjęcie w duecie lub tercecie z najbliższą osobą – mamą, babcią, które prezentować będzie także emocje oraz wspólne pasje łączące kobiety.

Do konkursu można się zgłaszać do 31 maja 2016 r., do godz. 23.59 za pośrednictwem strony www.energiaodpokolen.pl oraz poprzez fanpage Energetyczni 50+ na Facebook.com.

Nagrodą dla wyróżnionych par będzie energetyczne, kameralne i ultrakobiece spotkanie z Katarzyną Miller.W finale zaś laureatki staną przed obiektywem wybitnego fotografa Jacka Poremby.

Regulamin konkursu tutaj.

Katarzyna Miller psychoterapeutka, publicystka, poetka i autorka książek.

Jacek Poremba – światowej klasy fotograf z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży. Specjalizuje się w fotografii portretowej, modowej oraz reklamowej. Pracował dla najważniejszych polskich magazynów, m.in. dla „Twojego Stylu” oraz „Pani”.

Więcej informacji: Małgorzata Skwira, malgorzata.skwira@digitalopengroup.pl, tel. 790 028 144

Zobacz: Energia od pokoleń

Za: pomorskie.eu

; ;