logo4

Szanowni Państwo,

Spółdzielnia Socjalna „Razem” oferującą usługi cateringu, poza działalnością polegającą na przygotowywaniu i dostarczaniu posiłków, realizuje również projekty społeczne na rzecz aktywizacji osób niepełnosprawnych i w zakresie pozytywnych zmian w nawykach żywieniowych.

Aktualnie rozpoczynamy realizację nowego projektu pod nazwą Razem Przy Stole, którego celem jest podnoszenie świadomości Polaków w zakresie kształtowania odpowiedniej kultury zdrowego jedzenia, ze szczególnym naciskiem na promowanie wspólnego spożywania posiłków przez rodziny i najbliższych.

W ramach projektu planujemy organizację serii warsztatów, spotkań i happeningów związanych tematycznie z ideą wspólnego spędzania czasu przy stole. Na naszej stronie www.razemprzystole.org  a także na naszym facebookowym profilu Razem Przy Stole, będziemy informować, doradzać i dzielić się doświadczeniami związanymi z tą tematyką.

Projekt skierowany jest przede wszystkim do rodzin, a także grup przyjaciół i znajomych. Zapraszamy do uczestnictwa w projekcie, udziału w wydarzeniach i korzystania z przygotowanych materiałów i informacji. Aby na bieżąco dowiadywać się o naszych działaniach wystarczy odwiedzać naszą stronę www, zapisać się do otrzymywania newslettera lub polubić nasz profil na FB.

Projekt Razem Przy Stole został doceniony i dofinansowany w ramach II edycji Funduszu Grantowego FIR. Partnerem Głównym Funduszu jest Grupa LOTOS S.A., zaś Partnerem POLPHARMA S.A.