Do 1 października 2017 roku jest możliwość aplikowania o wsparcie finansowe do programu grantowego Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego. Masz pomysł na projekt który wspiera rozwój współpracy regionalnej pomiędzy krajami V4 ale brakuje Ci środków finansowych na jego realizacje? Aplikuj!

Do 1 października 2017 roku można zgłaszać swoje projekty do Programu Grantowego Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego.

Granty Wyszehradzkie oferują dofinansowanie dla organizacji z krajów Grupy Wyszehradzkiej oraz wszystkich innych krajów, które wspieraja poprzez swój projekt rozwój współpracy regionalnej pomiędzy krajami V4 oraz projektów, które mają na celu promocję innowacyjności oraz stabilności w Europie Centralnej i Wschodniej.

Przez ostatnie 17 lat działalności Fundusz wsparł finansowo ponad 5,000 projektów, tym samym zachęcając do współpracy organizacje pozarządowe, społeczne, instytucje publiczne, władze lokalne, a także instytucje edukacyjne oraz badawcze, w tym szkoły i uniwersytety.

Termin na nadsyłanie aplikacji upływa 1 października. Jest to ostatnia możliwość, aby zaaplikować o dofinansowanie w tym roku. Otwarcie kolejnego cyklu aplikacji planowane jest na dzień 1 stycznia 2018.

www.visegradfund.org

email: visegradfund@visegradfund.org

phone: +421 259 203 811

Za: NGO