Agencja Wykonawcza ds. Kultury, Edukacji i Sektora Audiowizualnego otworzyła nabór wniosków w programie „Europa dla obywateli” na projekty w ramach Komponentu 2: Partnerstwo miast i Sieci miast – z terminem aplikacji do 1 września 2017 r.

Wnioski na projekty można składać w ramach działań:

  • Komponent 2, Działanie 2.1 Partnerstwo miast
  • Komponent 2, Działanie 2.2 Sieci miast

Wszystkich zainteresowanych aplikowaniem o dofinansowanie Punkt Kontaktowy „Europa dla obywateli” w Polsce zachęca do zapoznania się z nową wersją Przewodnika po programie „Europa dla obywateli” (aktualna wersja obowiązuje od stycznia 2017 r.).

Ostateczny termin składania wniosków to 1 września 2017 r., godz. 12:00 czasu brukselskiego.

Wszelkie informacje dotyczące trwającego naboru znajdują się na stronie Agencji Wykonawczej ds. Edukacji, Kultury i Sektora Audiowizualnego.

Szczegółowa instrukcja ułatwiająca aplikację dostępna jest na stronie Punktu Kontaktowego w zakładce „Jak złożyć wniosek”.

Punkt Kontaktow zachęca też do wzięcia udziału w jednym ze spotkań informacyjnych, podczas których szczegółowo omówione zostaną wytyczne dotyczące przygotowywania projektów i składania wniosków. Informacje na temat terminów i miejsc planowanych wydarzeń znajdują się w zakładce szkolenia.

Za: NGO