logo-nowe-Fundacja-Gdanska-5

Mieszkasz w Gdańsku? Interesujesz się kulturą? Tworzysz ciekawe wydarzenia lub masz pomysł na ciekawą akcję kulturalną? Mamy dla ciebie propozycję! Dziś ruszył w Gdańsku pilotażowy program – „Gdański Fundusz Kulturalny”. Nabór wniosków trwa do 28 października.

Jak pozyskać fundusze?

Trzeba zebrać grupę minimum 5 osób mieszkających w Gdańsku, które mają wspólny pomysł na inicjatywę. Grupa wyłania przedstawiciela – lidera, który w jej imieniu składa wniosek jako osoba prywatna. Wniosek należy wypełnić i złożyć drogą elektroniczną na adres: fundusz@fundacjagdanska.pl lub osobiście do siedziby Fundacji Gdańskiej ul. Świętojańska 43/44 Gdańsk (Brama Świętojańska) w nieprzekraczalnym terminie 28 października (do godz. 16.00). Do dnia 30 października kapituła funduszu wyłoni i wskaże wybrane projekty.

Przed złożeniem wniosku prosimy szczegółowo zapoznać się z dokumentacją konkursu umieszczoną na stronie www.fundacjagdanska.pl. Pod tym adresem znajduje się również wniosek do wypełnienia. W razie wątpliwości prosimy wysyłać pytania na adres fundusz@fundacjagdanska.pl lub dzwonić pod numer telefonu 58 326 22 80.

Więcej na stronie internetowej