Szanowni Państwo,

Zapraszamy do współorganizacji kolejnej edycji Kampanii 1% „Mały procent – wielka sprawa!”, podczas której wspólnie będziemy dążyli do tego, by jak największa ilość osób przekazywała swoje pieniądze organizacjom działającym na rzecz naszego miasta i jego mieszkańców.

W ubiegłym roku na gdyńskie organizacje pożytku publicznego zostało przekazane 7 000 000 złotych, dzięki Państwa staraniom z roku na rok kwota ta staje się co raz wyższa i jesteśmy przekonani, że tak będzie i w tym roku.

Serdecznie zachęcamy wszystkie organizacje pożytku publicznego, których działalność dotyczy Gdyni i jej mieszkańców do współpracy przy tworzeniu i realizacji tegorocznej edycji Kampanii 1%.

Wśród zaplanowanych działań są między innymi:

  • dyżury księgowych,
  • działania w przestrzeni miejskiej,
  • organizacja stref 1% podczas wydarzeń masowych,
  • stworzenie zakładki informacyjnej na stronie internetowej gdyniapozarzadowa.pl,
  • promowanie organizacji za pośrednictwem mediów społecznościowych,
  • wydruk materiałów promocyjnych.

W przypadku zainteresowania wydrukiem materiałów poligraficznych prosimy o wypełnienie załączonego zgłoszenia, ankiety Gdyńskiego Banku Danych III Sektora,  oświadczenia o posiadanych prawach do przesłanych fotografii oraz pięciu zdjęć w formie cyfrowej (rozdzielczość 300 DPI) na adres: biuro@gdyniapozarzadowa.pl  w nieprzekraczalnym terminie do 21 stycznia br.

Wszelkie materiały reklamowe będą do odbioru do końca stycznia br.

O pozostałych działaniach będziemy informować w osobnej korespondencji.

Zapraszamy do współpracy!

Zespół koordynujący

Gdyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych

Załączniki:

; ;