Szanowni Państwo,

W związku ze zbliżającym się naborem wniosków, którego termin upływa 1 września 2020 r.,  Punkt Kontaktowy programu „Europa dla obywateli” serdecznie zaprasza do udziału w webinarium pt. „APLIKACJA BEZ PROBLEMU!”, które ODBĘDZIE SIĘ WE WTOREK, 11 SIERPNIA 2020 R. W GODZINACH 11.00-13.00.

Do udziału zapraszamy szczególnie przedstawicieli organizacji pozarządowych i jednostek samorządu terytorialnego, instytucji edukacyjnych oraz kulturalnych, KTÓRZY PLANUJĄ ZŁOŻENIE WNIOSKU W NAJBLIŻSZYM NABORZE – DO 1 WRZEŚNIA!

W trakcie webinarium przypomnimy najważniejsze zasady dotyczące ubiegania się o dofinansowanie w programie „Europa dla obywateli”, cele i priorytety programu oraz przedstawimy działania, w ramach których można ubiegać się o dofinansowanie – 2.1 Partnerstwo miast, 2.2 Sieci miast oraz 2.3 Projekty społeczeństwa obywatelskiego.

Ponadto, w drugiej części spotkania omówiony zostanie wniosek Eform oraz techniczne aspekty aplikacji – rejestracja na Portalu Uczestnika.

Udział w webinarium jest bezpłatny.  Do udziału w spotkaniu potrzebny będzie komputer z dostępem do internetu oraz słuchawki/głośniki.

Obowiązują zapisy przez formularz zgłoszeniowy – SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE SPOTKANIA ONLINE ORAZ FORMULARZ REJESTRACYJNY ZNAJDUJĄ SIĘ
W ZAKŁADCE „SZKOLENIA” –
https://europadlaobywateli.pl/szkolenie/webinarium-europa-dla-obywateli-11-sierpnia-2020/

WIĘCEJ O PROGRAMIE „EUROPA DLA OBYWATELI” znajduje się na stronie
polskiego Punktu Kontaktowego: https://europadlaobywateli.pl/ oraz na
profilu Facebook: www.facebook.com/ProgramEuropaDlaObywateli