Szanowni Państwo,

Od dnia 1 września 2020r. wznawiamy spotkania w Gdyńskim Centrum Organizacji Pozarządowych 🙂

Wszyscy zmierzamy się z sytuacją, która w marcu tego roku zmieniła życie nas wszystkich.

Czas pandemii COVID19 jest bardzo trudny z wielu powodów, zdecydowanie ograniczył nasze przyzwyczajenia, a wiele elementów, które były naszą codziennością obecnie są niemożliwe do realizacji.

Zdajemy sobie sprawę, że z problemem przyjdzie nam żyć jeszcze przez wiele miesięcy – stąd też, chcemy, aby Gdyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych po tak długiej przerwie mogło na nowo przyjmować Państwa w swoich progach.

Aby było to możliwe, działając w porozumieniu z władzami miasta, a także wprowadzając wytyczne zalecone przez GIS, jak i gdyński oddział Sanepid  wprowadziliśmy kilka zmian w funkconiowaniu GCOP m.in wprowadziliśmy limit osób na spotkaniach, wymieniliśmy krzesła na takie, które są łatwe do dezynfekcji, wszystkie pomieszczenia będą również ozonowane na koniec dnia. Zakupiliśmy w tym celu system, który będzie oczyszczał przestrzeń z wirusów i bakterii. Cały lokal został oznaczony. W całym lokalu obowiązuje również nakaz zasłaniania ust i nosa.

Mamy nadzieję, że mimo tak niesprzyjającego dla Wszystkich czasu jakim jest pandemia będziecie się Państwo czuć u nas bezpiecznie 🙂

Kontakt:

tel: 58/661-35-41 lub 58/ 621-80-98, mail: biuro@gdyniapozarzadowa.pl