Serdecznie zapraszamy do udziału

I Pomorskim Forum Animacji Społecznej,

które odbędzie się

2 października (sobota) od godz. 10:00

na placu za siedzibą Fundacji RC przy al. Grunwaldzkiej 5 w Gdańsku.

Wydarzenie jest planowane w formie zjazdu dla animatorek i animatorów z całego regionu. Odbędą się dyskusje, prelekcje, prezentacje oraz kilka równoległych warsztatów.

Celem forum jest stworzenie zalążka sieci animatorów społecznych na Pomorzu. W jednym miejscu zbiorą się przedstawiciele samorządów, włodarze, przedsiębiorcy, dyrektorzy szkół oraz organizacji pozarządowych, by wspólnie porozmawiać o wszystkim, co ważne w tej branży.

Stawiamy na wymianę doświadczeń, dobrych praktyk i przede wszystkim nawiązanie kontaktów z osobami zainteresowanymi animacją, szczególnie spośród lokalnych NGO, przedsiębiorców oraz przedstawicieli władzy lokalnej.

Program ramowy – https://fundacjarc.org.pl/pierwsze-pomorskie-forum-animacji-spolecznej/

Wkrótce informacje o warsztatach i szczegółowy plan wydarzenia.

Zapisz się tu> https://app.evenea.pl/event/forumanimacji/

ps. Dlaczego warto przyjechać 2.10.2021 r. do Gdańska-Wrzeszcza?

I Pomorskie Forum Animacji Społecznej to bardzo ważne wydarzenie dla sektora pozarządowego na Pomorzu. Podczas pandemii i w czasie powrotu do życia codziennego, okazało się jak istotną rolę odgrywają lokalni animatorzy dla swoich społeczności. Często to oni i ich działania były i są głównym spoiwem dla mieszkanek i mieszkańców naszego regionu. Są to ludzie, którzy znają swoje otoczenie i potrafią doskonale określić potrzeby społeczności. Jako Fundacja, która szkoli tych pasjonatów, postawiliśmy sobie za cel stworzenie przestrzeni dla wymiany doświadczeń, poznania alternatywnych rozwiązań, w której społecznicy będą mogli się wspierać i wzajemnie poznać, NIEFORMALNIE 🙂