Szanowni Państwo,

dzisiaj ruszył nabór pomysłów do Inkubatora Innowacji Społecznych „Generator Dostępności”, który oferuje granty (ok. 35 tys. zł) na nowe rozwiązania dla osób starszych i/lub z niepełnosprawnościami. Naborowi towarzyszyć będą trzy spotkania online – warsztaty kreatywne poświęcone innowacjom społecznym. Sesje odbędą się na platformie Zoom, do wyboru jeden z trzech terminów:

  • 11.05.2021 (wtorek) – 10:00-14:00,
  • 13.05.2021 (czwartek) – 10:00-14:00 lub
  • 19.05.2021 (środa) – 10:00-14:00.

W trakcie warsztatów zostaną przedstawione narzędzia pozwalające tworzyć nowatorskie rozwiązania i produkty. Przejdziemy przez warsztat zgodnie z metodą design thinking, zdiagnozujemy potrzeby oraz opowiemy o narzędziach służących do definiowania problemów i generowania pomysłów. Nie zabraknie wiedzy teoretycznej i pracy warsztatowej. Udział w warsztatach jest bezpłatny i obowiązuje wcześniejsza rejestracja poprzez formularz: https://forms.gle/qwmBNgQha5q3nrjp9

Szczegóły nt. wydarzenia i projektu dostępne na Facebooku: https://www.facebook.com/innowatorzy oraz na stronie: https://innowacje.spoldzielnie.org/. Już dzisiaj zachęcamy do konsultowania pomysłów – kadra inkubatora czeka na Państwa kontakt!

Zachęcamy do udziału w warsztatach, ale również dzielenia się tą informacją ze wszystkimi podmiotami zainteresowanymi tą tematyką.