🤩 W niedzielę 26.03.2023r. odbyło się nasze pierwsze spotkanie w ramach Akademii Liderek NGO.
👩‍💼Akademia Liderek NGO – to projekt dla kobiet, dla których ważne jest dbanie o swój rozwój osobisty oraz zawodowy. Ma on na celu zintegrować kobiety w sektorze NGO, umożliwić wzajemną wymianę doświadczeń, nawiązać kontakty i poszerzyć możliwości.
🫂 Ale zanim staniemy się tymi liderkami często trzeba „coś zamknąć…przepracować”, aby móc otworzyć się na coś nowego i stać się silniejszą. Stąd w niedzielę było merytorycznie, wzruszająco, refleksyjnie. Na pewno każda z nas wyszła ze spotkania z pewnymi przemyśleniami.
🤭 Pracowałyśmy na materiałach przekazanych nam przez prowadzącą Małgorzatę Zmysłowską oraz zostałyśmy poinformowane o możliwości wzięcia udziału w trwającym już konkursie grantowym Fundusz AKUMULATOR SPOŁECZNY skierowanym do organizacji pozarządowych oraz grup, które mają swoją siedzibę i planują prowadzić działania na terenie województwa pomorskiego.
❤️ Bardzo żałujemy, że kilka Pań nie mogło dotrzeć na nasze pierwsze spotkanie z powodu choroby- czekamy zatem na nasze drugie spotkanie, które odbędzie się 2️⃣3️⃣ kwietnia.
📸 Poniżej kilka zdjęć z niedzielnego spotkania 👇👇👇