Informujemy, że spotkanie to zostało przełożone na inny termin o czym Państwa poinformujemy.


Zapraszamy do udziału w spotkaniu „Stabilność zatrudnienia w organizacjach pozarządowych. Masz wpływ!”, które odbędzie się w dniu 31 marca 2023 o godz. 17.00, w siedzibie Gdyńskiego Centrum Organizacji Pozarządowy, przy ul. 3 Maja 27/31.

Spotkanie poświęcone będzie dyskusji na temat kluczowych problemów III sektora w zakresie stabilności funkcjonowania i zatrudnienia, także wypracowaniu skutecznych rozwiązań poprawiających tę sytuację.

Wierzymy, że jako organizacje pozarządowe możemy mieć wpływ na to, w jakich warunkach funkcjonujemy i jakie warunki oferujemy naszym pracownikom!

Dla kogo jest spotkanie:

Dla osób reprezentujących organizacje pozarządowe z obszaru Gdyni, a także dla przedstawicieli instytucji i samorządów, współpracujących z trzecim sektorem.

  • Jeśli borykasz się z problemem braku stałego finansowania wynagrodzeń swoich pracowników, wypaleniem zawodowym, brakiem wykwalifikowanych pracowników do pracy lub innymi trudnościami przeszkadzającymi Ci w rozwoju Twojej organizacji to spotkanie jest dla Ciebie!
  • Jeśli nie masz jeszcze takich problemów, ale chcesz się przygotować na przyszłość, to również warto, abyś przyszedł.
  • Jeśli wypracowałeś już rozwiązania na powyższe problemy i chcesz się podzielić z innymi? To spotkanie jest również dla Ciebie! Zapraszamy!

Spotkanie organizowane jest w ramach projektu „ Naprawdę nie masz wpływu? Ku stabilnemu zatrudnieniu w organizacjach pozarządowych”, który realizowany jest z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG. Projekt prowadzony jest na terenie województwa pomorskiego przez Fundację RC w partnerstwie z Pomorską Siecią Centrów Organizacji Pozarządowych.

Więcej na temat projektu na stronie: http://kustabilizacjingo.org.pl/

 

Potwierdzenie uczestnictwa prosimy wysyłać do dnia 29.03.2023 na adres: Katarzyna.pamula-prud@frim.org.pl

 

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu: Katarzyna Pamuła – Prud, tel. 604 273 012