Szanowni Państwo,

zapraszamy na Pomorskie webinarium programu URBACT 2021-2027, które odbędzie się w dniu 20 PAŹDZIERNIKA 2021R. O GODZ. 11.00.

REJESTRACJA JUŻ OTWARTA:

https://zoom.us/webinar/register/WN_c9VP3VnXQdiKUKm7fTOaqQ

Program URBACT jest jednym z programów Europejskiej Współpracy Terytorialnej na lata 2021-2027 mającym na celu  wymianę wiedzy i doświadczeń oraz promocję zintegrowanego i zrównoważonego rozwoju miast.

URBACT jest adresowany dla miast każdej wielkości, pomaga wypracować praktyczne, innowacyjne i zrównoważone metody rozwiązywania problemów z jakimi mierzą się regiony i miasta, a także zapewnia wymianę dobrych praktyk, wniosków i rozwiązań ze wszystkimi zainteresowanymi podmiotami zaangażowanymi w realizację polityki miejskiej w Europie.

Dzięki wspólnej metodzie pracy w sieciach, umożliwia zmierzyć się z wyzwaniami stojącymi przed miastami, przybliżając zintegrowane podejście, łączące ekonomiczne, społeczne i środowiskowe wymiary polityk miejskich.

Program jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) z budżetem w wysokości 79,679 mln EUR. W nowej perspektywie 2021-027 URBACT IV będzie w skoordynowany sposób uzupełniać działania realizowane w ramach Europejskiej Inicjatywy Miejskiej na mocy art. 12 rozporządzenia (UE) nr 2021/1058.

Więcej informacji o programie można znaleźć na stronach:
https://urbact.eu/ [1] oraz Krajowego Punktu URBACT Polska [2]
(www.urbact.pl).

Z poważaniem

Zespół Programów Międzynarodowych

www.programymiedzynarodowe.pomorskie.eu [3]

kontakt: programymiedzynarodowe@pomorskie.eu

Agenda spotkania URBACT_FIN ; ;