1.03 PIĄTEK // GDYNIA ARENA g. 17:30 – ok. 21/21:30

Poszukujemy wolontariuszy na koncert do pomocy przy obsłudze sali, kierowaniu do sektorów, wskazywaniu miejsc.
Łatwe, lekkie i przyjemne, a w zamian wejście na wyjątkowy koncert

Chętnych zapraszamy do kontaktu z Panią Barbarą Gramacką 509 97 88 67 🙂

 

 

Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej z filmową projekcją najpiękniejszych miejsc świata

Symfoniczna podróż dookoła Świata

Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej (Visual Concert) z filmową projekcją najpiękniejszych miejsc świata to multimedialne muzyczne show, które miało swoją premierę w Poznaniu w lutym 2018 r. Po sukcesie tego niezwykłego przedsięwzięcia wracamy na dużą scenę, by zrealizować Visual Concert z większym rozmachem, nowymi wizualizacjami, liczniejszym składem muzyków i wokalistów oraz dodatkowymi efektami.

Podczas Visual Concert wykorzystamy bardzo znane i lubiane motywy FILMOWYCH soundtracków, energetyczne i EPICKIE brzmienie gatunku „trailer music”. Przedstawiamy obrazy filmowe oraz wizualizacje najwspanialszych miejsc na świecie na dużym, kinowym ekranie.

Blisko 80-osobowy zespół orkiestry symfonicznej CoOperate Orchestra oraz Chóru Akademickiego UAM (kierownik artystyczny Beata Bielska) pod batutą Adama Domurata wypełni muzyczną przestrzeń́ w rytm filmowego obrazu, ukazującego najbardziej niezwykłe i spektakularne miejsca na naszej Ziemi: od uroczych plaż na hawajskich wyspach, poprzez 7 Cudów świata, niezwykłe Parki Narodowe, lasy tropikalne, ośnieżone szczyty górskie po miejskie dżungle na całym świecie. ; ;