Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na spotkanie dot. odwołania od orzeczenia o niepelnosprawności.

 

Uczestnicy: organizacje pozarządowe zajmujące się osobami z niepełnosprawnością, inne osoby zainteresowane

 

Temat spotkania : Odwołanie od orzeczenia o niepełnosprawności wydanego przez Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności,  w szczególności w kontekście odmowy przyznania wskazań dotyczących pkt 7 lub/i 8 orzeczenia (konieczność stałej lub długotrwałej opieki lub pomocy innej osoby w związku ze znacznie ograniczoną możliwością samodzielnej egzystencji; konieczność stałego współudziału na co dzień opiekuna dziecka w procesie jego leczenia, rehabilitacji i edukacji).

Porozmawiamy o : Treści orzeczenia, procedurach odwoławczych, napisaniu odwołania, o tym na co należy zwracać szczególną uwagę.

 

Spotkanie w dniu: 11.01.2019 (piątek) g. 12.00 – 13.30 w Gdyńskim Centrum Organizacji Pozarządowych

Prowadzenie: Radca Prawny dr Michał Urban – Ukończył Studia Prawnicze na Wydziale Prawa Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w Lublinie. W 2011 r. obronił pracę doktorską. Od 2006 r. związany z prawem dotyczącym niepełnosprawności. Wieloletni pracownik organizacji pozarządowych związanych z osobami z niepełnosprawnością (Integracja, Fundacja Pokolenia, inne). W 2012 ukończył z wyróżnieniem podyplomowe studia z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi uzyskując tytuł Menedżer HR. Prowadzi kancelarię prawną specjalizującą się m.in. prawie dotyczącym osób z niepełnosprawnością w prawie danych osobowych, prawie cywilnym, rodzinnym, karnym. Doświadczony trener, szkoleniowiec i prelegent.

 

Zapraszamy do zapisów pod numerem tel: 58/661-35-41, lub mailowo: biuro@gdyniapozarzadowa.pl

 

; ;