Akademia Liderek NGO

Gdyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych

 

Akademia Liderek to wyjątkowy projekt dla kobiet, dla których ważne jest dbanie o swój rozwój osobisty oraz zawodowy. Udział w Akademii jest procesem wieloetapowym, podczas którego buduje się profil nowych umiejętności oraz kompetencji. Poza nabywaniem i poszerzaniem kompetencji, projekt ma za zadanie : zintegrować kobiety w sektorze ngo, umożliwić wzajemną wymianę doświadczeń, nawiązać nowe kontakty i poszerzyć możliwości.

Akademia to 10 cyklicznych, intensywnych spotkań w formie warsztatowej. Program Akademii powstał po wieloletniej współpracy z sektorem pozarządowym. Jest dostosowany do potrzeb uczestniczek, dlatego ma formę programu szkoleniowo – edukacyjno – mentoringowego.

Uczestniczki Akademii budują swój własny obszar w zakresie : zarządzania, podejmowania decyzji, budowania wizerunku, komunikacji, poznania swoich zasobów oraz wiele więcej praktycznych tematów.

Jeden dzień warsztatowy trwa 8 h. Dni szkoleniowo – warsztatowych jest 10. Każda uczestniczka po zakończonym cyklu bierze udział w 2h konsultacji indywidualnej. Na koniec następuje uroczyste wręczenie Certyfikatów.

Podstawowy program Akademii :

  1. Świadoma Kobieta jako fundament działania – 8h
  2. Równowaga w życiu – 8h
  3. Trening samoświadomości SWOT, kolory mózgu, archetyp osobowości oraz wiele innych narzędzi praktycznych – 8h
  4. Inteligencja emocjonalna – 8h
  5. Budowanie marki osobistej – archetyp marki – 8h
  6. Kompetencje współczesnej liderki – 8h
  7. Zarządzanie zespołem – 8h
  8. Wystąpienie publiczne – 8h
  9. Cztery żywioły kobiety liderki – 8h
  10. Trening interpersonalny – 8h

Nie wszystkie karty otwieramy od razu. Podczas warsztatów czeka na uczestniczki wiele niespodzianek. Ze względu na mocno warsztatową pracę oraz indywidualne podejście, maksymalna ilość uczestniczek w grupie to 16 osób. Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie zgłoszenia oraz wypełnionej ankiety.

Ankieta dla liderek

Ankietę odsyłamy na adres mailowy: biuro@gdyniapozarzadowa.pl do 14 marca 2023r.

Spotkania odbywać się będą raz w miesiącu w niedzielę (8h). Ruszamy już w marcu. Warunkiem ukończenia i Certyfikacji jest obowiązek uczestniczenia we wszystkich spotkaniach.

!!! Akademia zostanie uruchomiona po zebraniu min. 10 uczestniczek !!!

Akademię Liderek NGO prowadzi certyfikowany trener biznesu, trener mentalny, psycholog, superwizjer – Małgorzata Zmysłowska

 

; ;