Serdecznie zapraszamy na piąte już spotkanie z cyklu ,,A Moc jest Kobietą” do Konsulatu Kultury w Gdyni, ul. Jana z Kolna 25.

Tym razem wystąpi znakomita malarka Renata Łempicka, która opowie o ,,Malarstwie, które jest drogą do poznania siebie”. Zaprezentuje swoje dzieła, opowie o swojej drodze, w której malarstwo miesza się z duchowością.

Renata Łempicka jest wybitną malarką, której prace znajdują się w galeriach i domach na całym świecie, jest autorką oprawy festiwali z cyklu ,,2 Dni w Świetle’’. Prywatnie jest kobietą piękną, wrażliwą, kochającą taniec, naturę i życie.

W dniach 5-6 maja odbędzie się wernisaż prac artystki, obrazy będzie można obejrzeć w piątek w godzinach 12.00-20.00, w sobotę w godzinach 11.00-14.00

Spotkanie rozpoczynamy wykładem o godzinie 12-tej. O 13-tej zaprosimy na słodki poczęstunek a o 13.30 porwie nas do tańca Anna Mayer. Będzie się działo!

Kolejnego dnia – 07.05 o godzinie 14.00 w Gdyńskim Centrum Organizacji Pozarządowych w Gdyni odbędą się ,,Warsztaty Malarskie” prowadzone przez Renatę Łempicką.

Wstęp wolny. Konieczne są zapisy z powodu ograniczonej ilości miejsc na: strona@izabelatredowicz.pl lub telefon 794058142.

Miejsce warsztatów Gdyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych, Gdynia ul. 3-Maja 27-31.

Zapraszamy 🙂

www.lempicka.pl

www.izabelatredowicz.pl