Działasz w środowisku lokalnym, ludzie za Tobą podążają, dzięki Tobie pojawiają się nowe inicjatywy? Prowadzisz organizację pozarządową, jesteś radną, burmistrzem? Chcesz pracować tak, aby Twoje działania przynosiły lepsze efekty? Zgłoś się do udziału w wyjątkowym 12-miesięcznym, bezpłatnym programie, dzięki któremu Twoja działalność zyska nowy wymiar i energię. Jeśli posiadasz min. dwa lata doświadczenia w działalności na rzecz określonego środowiska, a w szczególności jeśli realizowałaś/eś projekt finansowany przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności – zgłoś się do XIX edycji Programu.

Aplikować można przesyłając wypełniony formularz wraz z niezbędnymi dokumentami w terminie od 10 lutego do 9 marca 2023 r. Drugim etapem będą rozmowy rekrutacyjne z osobami kandydującymi realizowane w formule online. Organizatorzy do XIX edycji programu wybiorą 46 osób. Harmonogram procesu rekrutacji oraz terminarz edycji znajduje się tu. Tam też można zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania.

Kontakt w sprawie rekrutacji: Agnieszka Wojnarowska-Śmietana, tel. 510 078 760, Agnieszka Szelągowska, e-mail: liderzy@szkola-liderow.pl

Czytaj dalej ; ;