Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do zaangażowania się w tworzenie kolejnej edycji Gdyńskiego Kalendarza Pozarządowego.  Wspierając i promując organizacje działające na rzecz Gdyni i jej mieszkańców, pragniemy zaprezentować w kalendarzu organizacje, które w ostatnim czasie szczególnie zapisały się w życiu gdyńskiego sektora obywatelskiego.

W tym roku  zdjęcia przedstawicielom organizacji, podobnie jak to było rok temu, będzie robił Pan Dawid Linkowski, który od wielu lat profesjonalnie zajmuje się fotografią reportażową i studyjną (www.dawidlinkowski.pl).

Jeżeli uważacie Państwo, że to właśnie Wasza organizacja powinna znaleźć się w Gdyńskim Kalendarzu Pozarządowym na rok 2023, zachęcamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego i przesłania go na adresbiuro@gdyniapozarzadowa.pl do dnia 14 listopada 2023. 

Spośród nadesłanych zgłoszonych zostanie wybieranych 12 organizacji, których zdjęcia będą towarzyszyły nam przez cały 2023 rok.

W konkursie mogą brać udział organizacje pozarządowe działające na rzecz Gdyni i jej mieszkańców, które są zarejestrowane w Gdyńskim Banku Danych o Organizacjach Pozarządowych (ankieta do pobrania: www.gdyniapozarzadowa.pl) i nie zostały zaprezentowane w Gdyńskim Kalendarzu Pozarządowym w latach 2021 – 2022.

Szczegółowy regulamin konkursu i  formularz zgłoszeniowy dostępne są:

  • na stronie www. gdyniapozarzadowa.pl 
  • oraz w siedzibie Gdyńskiego Centrum Organizacji Pozarządowych – ul. 3 Maja 27/31, 81-364 Gdynia, tel. 58 66135 41.

Załączniki:

Formularz-zgloszeniowynew

Regulamin-1new