INSPIRATORIUM KARIERY to projekt realizowany ze środków PFRON w ramach konkursu ABSOLWENT. Celem projektu jest aktywizacja zawodowa osób niepełnosprawnych, które posiadają wykształcenie wyższe lub realizują ostatni bądź przedostatni rok nauki
w szkole wyższej
.

Do kogo skierowany jest nasz projekt?

INSPIRATORIUM KARIERY to projekt skierowany do niezatrudnionych mieszkańców województwa pomorskiego, którzy ukończyli studia w okresie ostatnich 5 lat, lub obecnie są studentami ostatniego/przedostatniego roku.

Dlaczego warto dołączyć do naszego projektu?

W ramach projektu INSPIRATORIUM KARIERY proponujemy pośrednictwo zawodowe, organizację staży, kursy i szkolenia specjalistyczno-zawodowe oraz stypendia na pokrycie studiów podyplomowych.

Na początek … STAŻ ZAWODOWY

Dla kogo proponujemy STAŻ ZAWODOWY?

Właściwie dla każdego! Staż to doskonała okazja, aby zweryfikować swoje wyobrażenia o konkretnej branży z rzeczywistością. Dzięki nowemu doświadczeniu można zdecydować, jak w przyszłości kierować swoją karierą zawodową.

Warto zaznaczyć, że rzetelne wypełnianie obowiązków stażysty, a także wykazywanie się kreatywnością, otwartością na wiedzę, to przykładowe czynniki, które mogą sprawić, że umowa o staż zostanie zmieniona w umowę
o pracę.   

W ramach stażu gwarantujemy:

– stypendium (1600 brutto),

– szkolenie,

– badania medycyny pracy.

WAŻNE: Staż dobieramy wg preferencji i predyspozycji Uczestnika projektu, po konsultacjach z doradcą zawodowym.

Kolejną możliwością, którą daje projekt „Inspiratorium kariery” są:

KURSY SPECJALISTYCZNO-ZAWODOWE.

Śledząc trendy i potrzeby obecnego rynku pracy, proponujemy Uczestnikom projektu zagadnienia związane z marketingiem, promocją i projektowaniem.

Nasza oferta zawiera następujące kursy i szkolenia:

  • Social Media Manager,

  • Grafika komputerowa,

  • Projektowanie graficzne w marketingu,

  • Web-designer,

  • Web-developer.

WAŻNE: otwarci jesteśmy na inne propozycje kursów!

Doradzimy i znajdziemy najlepszych specjalistów – praktyków w danej branży.

W ramach aktywizacji zawodowej i podniesienia kompetencji Uczestników projektu „Inspiratorium kariery”, proponujemy również stypendia na pokrycie kosztów studiów podyplomowych.

Dlaczego STUDIA PODYPLOMOWE?

STUDIA PODYPLOMOWE to idealna opcja dla osób, które chciałyby doskonalić się zawodowo, zdobywać nowe kwalifikacje i umiejętności.

STUDIA PODYPLOMOWE to też najlepsza – i najszybsza – opcja dla tych, którzy chcą się przebranżowić.

WAŻNE: Studia podyplomowe kładą ogromny nacisk na praktykę. Decydując się na tego typu formę kształcenia, należy się nastawić na rzeczowe wiadomości, ponieważ teoria okrojona jest do niezbędnego minimum.
Studia podyplomowe, kolokwialnie nazywane „podyplomówkami” skupiają się wokół wybranej branży i tym samym dają możliwość wyspecjalizowania się w konkretnej, wąskiej dziedzinie.

INSPIRATORIUM KARIERY to projekt realizowany ze środków PFRON w ramach konkursu ABSOLWENT (1) (2)

 

Chcesz dołączyć do projektu?

Zadzwoń: 736 858 551

Napisz: o.zablotna@faz.org.pl

www.faz.org.pl