Serdecznie zapraszamy wszystkich na szkolenie :

WOLONTARIAT  TO  BABECZKA –

warsztat o tym jak się wgryźć?!

 

  • W trakcie spotkania przybliżone zostaną  Państwu sposoby współpracy z wolontariuszami, a także etapy współpracy na polu wolontariatu. Omówiona zostanie postać koordynatora, wolontariusza i współpracowników w ich bliskości.
  • Porozmawiamy o wolontariuszach – ich różnorodności i zróżnicowaniu wiekowym i kwestiach z tą różnorodnością związanymi, a także o satysfakcji i motywacji – z czego faktycznie płynie, a co trafia kulą w płot? Prowadząca szkolenie podzieli się również swoim doświadczeniem – powie co się sprawdza, a co niekoniecznie – z nadzieją, że będzie to w Państwa szeregach wiedza przydatna.
  • Podczas szkolenia będzie czas również, na skupienie się nad tym, by wgryźć się w konkretne problemy, a także na przestrzeń na dyskusje – spróbujemy przerobić konkretne przykłady sukcesów i porażek. Zmierzymy się z mitem o wolontariuszach i wolontariacie.

 

Data:                             12.02.2020r. (środa)

Czas spotkania:           4 godziny ( do 20 uczestników )

Godzina:                     09:00-13:00

Miejsce:                      Gdyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych, 3 Maja 27-31,

tel: 58/661-35-41

Prowadząca:  Justyna Majewska – od trzech lat koordynuje współpracę wolontariuszy z Muzeum Emigracji w Gdyni.

 

Wielka prośba od osoby prowadzącej:

 

Zanim się spotkamy, aby czas poświęcony był możliwie efektywny – chciałabym ‘usłyszeć’ o Państwa potrzebach i nurtujących kwestiach dotyczący wolontariatu – serdecznie zapraszam do przysłania do piątku – 07 lutego 2020 r.  , na adres: biuro@gdyniapozarzadowa.pl pytań/zagadnień/niepewności, które pozwolą mi ułożyć program naszego warsztatu, tak aby był to dla Państwa czas jak najlepiej wykorzystany. Bardzo proszę przyjąć zasadę, że nie ma złych pytań, każde potraktuję poważnie i odniosę się do niego, zachęcam do przedstawiania w pytaniach konkretnych przykładów, z którymi mieli Państwo styczność, a pozostawiły po sobie co innego niż – radość i satysfakcjęJ
Po zapoznaniu się z nimi ułożę ramowy program i zostanie on do Państwa przesłany.

 

 

 Na szkolenie obowiązuje kolejność zgłoszeń!!!