Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji  Gdyńskiego  Kalendarza Pozarządowego, jednak w zmienionej formule.

Tym razem motywem przewodnim będą „Twarze III sektora #wGdyni”.

Bardzo często prezentujemy dokonania organizacji z perspektywy efektów ich działań, uczestników zajęć czy adresatów pomocy. Jednak bardzo często sukces organizacji jest zależny od cichych bohaterów, którzy działają z niezwykłą determinacją, jednak ich twarze są nieznane. Chcemy obecną edycję kalendarza dedykować właśnie im.

Tym razem sama formuła zdjęć będzie inna – chcemy pokazać portrety. Oznacza to, że na zdjęciach znajdzie się jedna, bądź maksymalnie dwie twarze, a zdjęcie będzie wykonywała znana gdyńska fotograf Dorota Oza – Karecka działająca m.in. w stowarzyszeniu Halo Kultura.

Jeżeli uważacie Państwo, że to właśnie twarze Waszej organizacja powinny znaleźć się w Gdyńskim Kalendarzu Pozarządowym na rok 2020, zachęcamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego i przesłania go na adres: biuro@gdyniapozarzadowa.pl do dnia 11 listopada 2019.

Spośród nadesłanych zgłoszeń Komisja Konkursowa wybierze 12 „Twarzy” organizacji, których zdjęcia będą towarzyszyły nam przez cały 2020 rok.

W konkursie mogą brać udział organizacje pozarządowe działające na rzecz Gdyni i jej mieszkańców, które są zarejestrowane w Gdyńskim Banku Danych o Organizacjach Pozarządowych (ankieta do pobrania: www.gdyniapozarzadowa.pl) i nie zostały zaprezentowane w Gdyńskim Kalendarzu Pozarządowym w 2019r.

Szczegółowy regulamin konkursu i  formularz zgłoszeniowy dostępne są:

  • na stronie www. gdyniapozarzadowa.pl 
  • oraz w siedzibie Gdyńskiego Centrum Organizacji Pozarządowych – ul. 3 Maja 27/31, 81-364 Gdynia, tel. 58 66135 41.

Z poważaniem,

Zespół Koordynujący Gdyńskiego Centrum Organizacji Pozarządowych

Załączniki:

Formularz zgłoszeniowy

Regulamin