Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na szkolenie pt.  Jak ubiegać się o finansowanie projektów w (gdyńskich i nie tylko) konkursach grantowych”.

Miejsce szkolenia:             Gdyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych, ul. 3 Maja 27-31

Termin:                                    20 września 2019r.

Godziny szkolenia:             3 godziny

Rozpoczęcie szkolenia:    16:00

W wyniku szkolenia uczestnicy nabędą szczegółową wiedzę dotyczącą  skutecznego ubiegania się o dofinansowanie ze środków grantowych.

Dowiedzą się jak przygotować wniosek o dotację, jak wygląda procedura  oceny wniosku, jakie są podstawowe kryteria oceny wniosku oraz jakich  powszechnych błędów można łatwo uniknąć, pisząc i składając wniosek o dofinansowanie. Szkolenie w większości zawiera elementy praktyczne i nawiązuje do  bieżących konkursów dotacyjnych dla organizacji pozarządowych

Prowadzący:

Joanna Woźniczka – Prezes Fundacji NOVA, od 2003 roku związana z sektorem pozarządowym. Specjalizuje się w funduszach na działalność organizacji  pozarządowych, ekonomii społecznej, partnerstwach, społecznej odpowiedzialności biznesu, tworzeniu modeli biznesowych oraz biznesplanów. Przez 10 lat pracowała w Towarzystwie Pomocy im. Św. Brata Alberta,  gdzie pełniła rolę koordynatora projektów. Współpracowała  także z Fundacją Centrum Solidarności, Elbląskim Stowarzyszeniem Wspierania Inicjatyw Pozarządowych, Fundacją Hospicyjną, Fundacją Fundusz Współpracy Federacją Organizacji Pozarządowych, Forum Odpowiedzialnego Biznesu, Regionalną Izbą Gospodarczą Pomorza, Ośrodkiem Wsparcia Ekonomii Społecznej w Gdańsku.  Ponadto ma bogate doświadczenie jako ekspert oceniający wnioski m.in. w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich (MRPiPS), Programu Aktywizacji Osób Starszych (MRPiPS),  „funduszy norweskich”, Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego, Erasmus+ i innych.

Zapisy drogą mailową : biuro@gdyniapozarzadowa.pl oraz telefonicznie: 58/661-35-41

Liczba miejsc ograniczona!!!