Szanowni Państwo

 

Fundacja Gospodarcza z siedzibą w Gdyni od maja 2019 r. realizuje projekt skierowany do osób 60+ z Gdyni pt.: “WspółDzielnia Seniorów”.

W jego ramach chcemy wspólnie z Seniorami stworzyć pierwszy w Gdyni system wymiany usług, w którym każdy będzie miał szansę, by pomóc innym i by otrzymać wsparcie od innych dla siebie.

Projekt to także szansa poznania nowych, ciekawych osób w podobnym wieku, które chcą angażować się we współpracę i niesienie pomocy innym.

Każdy uczestnik projektu skorzysta z ciekawych warsztatów psychologicznych, zajęć komputerowych, lokalnych wydarzeń kulturalnych i edukacyjnych oraz spotkań towarzyskich. Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny! Dla uczestników przewidziano zwrot kosztów dojazdu na zajęcia (bilety komunikacji miejskiej) oraz poczęstunek w trakcie zajęć.

Zajęcia w projekcie w głównej mierze będą realizowane w okresie wakacyjnym, w siedzibie Fundacji Gospodarczej w Gdyni. Następnie od września 2019 r. do maja 2020 r. będziemy spotykać się z Państwem dużo rzadziej – średnio około 2-3 dni w miesiącu. Dlatego też udział w naszym projekcie nie powinien kolidować z innymi zajęciami, w które są Państwo zaangażowani.

Projekt uzyskał dofinansowanie Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.

 

Więcej informacji o naszym projekcie oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie internetowej, pod adresem:

http://fungo.com.pl/projekty/projekty-w-fazie-realizacji/wspoldzielnia-seniorow.html

 

Osoby zainteresowane zapraszamy w celu wypełnienia formularza zgłoszeniowego do Fundacji Gospodarczej w Gdyni, ul. Olimpijska 2, w dni robocze tj. od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00 – 14.00.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

Ulotka20maj

Zaproszenie dla Seniorow

PlakatA3 v2