Nowy program dotacyjny dla samorządowych instytucji kultury i organizacji pozarządowych – warsztaty

 Biuro Programu „Niepodległa” zaprasza do udziału w bezpłatnych warsztatach przygotowujących do realizacji projektów w ramach nowego programu dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej”. Spotkania zostaną zorganizowane we wszystkich województwach. By wziąć w nich udział wystarczy wypełnić zgłoszenie.

 

Środki z programu dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej” są przeznaczone dla samorządowych instytucji kultury i organizacji pozarządowych. Dlatego do udziału w warsztatach zapraszamy przede wszystkim przedstawicieli tych instytucji

Program warsztatów obejmuje dwa dni. Pierwszy dzień zostanie przeznaczony na rozwój umiejętności budowania partnerstw oraz tworzenia wstępnych opisów własnych projektów przez uczestników szkolenia. Drugi dzień będzie dotyczył zagadnień partycypacji oraz animacji. Zainteresowani mogą wziąć udział w jednym lub w obu dniach szkolenia.

Spotkania odbędą się w każdym województwie.

Na warsztaty obowiązują zapisy, których można dokonać na stronie MailScanner has detected a possible fraud attempt from „secure.sitebees.com” claiming to behttps://niepodlegla.gov.pl/aktualnosci/zapraszamy-na-bezplatne-warsztaty/wystarczy kliknąć w nazwę miejscowości i wypełnić otwierający się formularz. Terminy, lokalizacje i linki do zapisów będą uzupełniane systematycznie.

Szczegółowe informacje o warsztatach można uzyskać pod adresem e-mailszkolenia@niepodlegla.gov.pl lub pod numerem telefonu 22 182 26 05.

Za: niepodlegla.gov.pl