Szanowni Państwo,

Gdyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych 15 czerwca 2019 roku organizuje święto sektora pozarządowego w Gdyni pod nazwą „Gdyński Tydzień Pozarządowy”. Wydarzenie odbędzie się na terenie pomiędzy Gdyńskim Centrum Filmowym, a Teatrem Muzycznym. W godzinach 10:00-16:00 każda z organizacji, będzie mogła prezentować mieszkańcom swoją pracę i dokonania. Dzień finałowy będzie poprzedzony w ciągu trwania całego Gdyńskiego Tygodnia Pozarządowego działaniami w różnych częściach miasta przy współpracy z Radami Dzielnic.

Zachęcamy Państwa do udziału w wydarzeniu – będzie to nasze wspólne święto, ale również czas na przybliżenie mieszkańcom pracy, którą wykonujemy każdego dnia.

W przypadku zainteresowania miejscem w namiotach decyduje kolejność zgłoszeń. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 3 czerwca 2019 roku. Po tym terminie zostanie stworzona mapa, na której organizacje zostaną podzielone ze względu na proponowane działania.

Proszę pamiętać, że liczba miejsc jest ograniczona !!! W przypadku dużego zainteresowania decydować będzie oferta prezentacyjna!!!

Szukamy również organizacji pozarządowych, a konkretnie animatorów działających w ramach organizacji do poprowadzenia zajęć dla dzieci (w naszej strefie dzieci). Organizacje, które wyrażą chęć współpracy zyskają możliwość wsparcia finansowego pomysłu.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z biurem Gdyńskiego Centrum Organizacji Pozarządowych pod numerami tel: 58/ 661-35-41 lub 58/ 621-80-98.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na  biuro@gdyniapozarzadowa.pl lub przynieść osobiście do GCOP.

 

Z wyrazami szacunku,

Gdyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych

Formularz-zgłoszeniowy-GTP-2019