Szanowni Państwo,

jako Laboratorium Innowacji Społecznych serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w 6. Forum Praktyków Partycypacji, które odbędzie się w dniach 10-11 czerwca 2019 w Trójmieście, którego jako Miasto Gdynia jestwspółgospodarzem i partnerem.
Drugi dzień Forum odbędzie się w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym, a za jego współorganizację odpowiada LIS.

Forum Praktyków Partycypacji jest ogólnopolskim wydarzeniem gromadzącym osoby zajmujące się na różnych polach angażowaniem mieszkańców i mieszkanek we współdecydowanie o sprawach publicznych. Biorą w nim udział przedstawiciele organizacji pozarządowych, urzędnicy, aktywiści, przedstawiciele władz samorządowych i firm, którzy uznają dialog i partycypację za ważne wartości w rozwoju wspólnot lokalnych i praktyce wdrażają je w swojej pracy i działaniach społecznych.

Poniżej znajdziecie Państwo najważniejsze informacje na temat 6. FPP, w tym instrukcje, jak zapisać się na wydarzenie. Zapisy trwają do 28 kwietnia.

Jako że Gdynia oraz Obszar Metropolitalny Gdańsk-Gdynia-Sopot są jego partnerami, udział w Forum jest bezpłatny dla osób ze wszystkich z gmin OM GGS.

W razie pytań, zachęcamy do kontaktu z Działem Diagnoz i Partycypacji LIS, który jest bezpośrednio zaangażowany w organizację wydarzenia – tel. 58 727 39 08, konsultacje@lis.gdynia.pl.

Będziemy też wdzięczni za dalsze przekazanie tego zaproszenia osobom, które mogą być zainteresowane udziałem w wydarzeniu.

 

Formularz zgłoszeniowy