Szanowni Państwo,

jest nam niezmiernie miło zaprosić na kolejne, coroczne spotkanie plenarne gdyńskich organizacji pozarządowych, które odbędzie się 30 listopada 2018r.o godzinie 17:00 w części konferencyjnej Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego (rejestracja od godziny 16:00).

Tegoroczne Forum poświęcone będzie podsumowaniu współpracy międzysektorowej,  współpracy Urzędu Miasta z organizacjami pozarządowymi oraz wręczeniu już po raz trzeci Nagrody „Srebrnego Śledzia”. Ideą konkursu jest docenienie i ukazanie szerszemu gronu najbardziej profesjonalnych gdyńskich organizacji pozarządowych, dostrzeżenie i docenienie wybitnych osobowości oraz wyróżnienie nowych idei pojawiających się w gdyńskim III sektorze. Nagrody przyznawane będą 3 równorzędne niezależnie od zgłaszanej kategorii.

Po raz drugi również zostanie przyznana nagroda „Wieloryba pozarządowego” dla najlepiej działającej organizacji w mieście.

Uwaga! 

Od 16 listopada 2018r. w Gdyńskim Centrum Organizacji Pozarządowych będą czekały na Państwa zaproszenia do odbioru na tegoroczne Forum.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu: biuro@gdyniapozarzadowa.pl, lub tel. 58/ 621-80-98, 58/661-35-41;