Szanowni Państwo,

Gdyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych 16 czerwca 2018 roku organizuje święto sektora pozarządowego w Gdyni pod nazwą „Gdyński Tydzień Pozarządowy”. Wydarzenie odbędzie się na terenie pomiędzy Gdyńskim Centrum Filmowym, a Teatrem Muzycznym. W godzinach 10:00-16:00 każda z organizacji, będzie mogła prezentować mieszkańcom swoją pracę i dokonania. Dzień finałowy będzie poprzedzony w ciągu trwania całego Gdyńskiego Tygodnia Pozarządowego działaniami w różnych częściach miasta przy współpracy z Radami Dzielnic.

Zachęcamy Państwa do udziału w wydarzeniu – będzie to nasze wspólne święto, ale również czas na przybliżenie mieszkańcom pracy, którą wykonujemy każdego dnia.

W przypadku zainteresowania miejscem w namiotach decyduje kolejność zgłoszeń. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 4 czerwca 2018 roku. Po tym terminie zostanie stworzona mapa, na której organizacje zostaną podzielone ze względu na proponowane działania.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z biurem Gdyńskiego Centrum Organizacji Pozarządowych pod numerami tel: 58/ 661-35-41 lub 58/ 621-80-98.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na  biuro@gdyniapozarzadowa.pl lub przynieść osobiście do GCOP.

 

Z wyrazami szacunku,

Gdyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych

Formularz zgłoszeniowy GTP 2018