Szanowni Państwo,

Bank Żywności w Trójmieście ma przyjemność zaprosić przedstawicieli organizacji pozarządowych działających w zakresie opieki społecznej, ekologii i edukacji na VI Śniadanie Sieciujące. „Silni wolontariusze – Silna organizacja.” – to temat najbliższego spotkania, w którym poruszymy kwestię zachęcania wolontariuszy do działania w organizacjach i ich wspólnego rozwoju z organizacją. Wspólnie zastanowimy się nad skutecznymi metodami budowania długofalowych relacji z wolontariuszami.

Śniadanie odbędzie się w dniu 26 października 2017 r. w godz. 9.30 – 12.00 w Restauracji „Tu’gether” na ul. Grunwaldzkiej 65 w Sopocie.

Śniadanie odbędzie się z udziałem m.in.: Pani Barbary Szynaka, koordynatorki wolontariatu opiekuńczego w Fundacji Hospicyjnej.

Śniadania sieciujące Banku Żywności w Trójmieście to poranne spotkania organizacji pozarządowych. Ich celem jest integracja działaczy oraz organizacji, wzajemne dzielenie się doświadczeniem, wartościowymi praktykami i informacjami oraz własnymi spostrzeżeniami w zakresie prowadzonych działań pomocowych. To też szansa do nawiązania długotrwałych partnerstw i wykreowania wspólnych pomysłów na nowe działania. Silna sieć to otwarta sieć, dlatego czekamy na Państwa obecność.

Obowiązuje bezpłatna rejestracja internetowa poprzez portal Enova: https://evenea.pl/imprezy/szkolenia/sopot/silni-wolontariusze-silna-organizacja-vi-sniadanie-sieciujace-bankuzywnosci-w-trojmiescie-172860/

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących uczestnictwa w śniadaniu, proszę o kontakt pod numerem telefonu 789 243 815 lub drogą mailową na adres:slawomir.krajewski@bztrojmiasto.pl