Szanowni Państwo,

Europejskie Centrum Solidarności w partnerstwie z TechSoup Polska zaprasza wszystkie osoby związane z organizacjami pozarządowymi z Gdańska i Pomorza, 21 października 2016 (piątek) w godzinach 15:00 – 19:00 na spotkanie dotyczące nowych technologii „Solidarność technologiczna dla III sektora”.

Zapraszamy wszystkie osoby działające w lokalnych organizacjach pozarządowych i chcące usprawnić ich działalność, obniżyć koszty funkcjonowania do skorzystania z możliwości spotkania z TechSoup.

Rejestracja odbywa się poprzez link: http://techsoup-gdansk.evenea.pl/, gdyż liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

Podczas spotkania „Solidarność technologiczna dla III sektora” dowiedzą się Państwo, w jaki sposób nowoczesne technologie mogą ułatwić pracę i sprawić, by była ona skuteczniejsza. Poznają Pańśtwo przykłady dobrych praktyk wykorzystywania nowych technologii w pracy organizacji pozarządowych oraz możliwości bezpłatnej usługi Office 365 czy pakietu Google Dla Organizacji Non-Profit, na który składa się m.in. Google Apps czy Google AdGrants, czyli co miesięczne 10 000 USD na kampanie reklamowe w sieci AdWords. Otrzymają Państwo również informacje, jak zdobyć produkty technologiczne po specjalnych opłatach lub niekiedy nawet bezpłatnie.

TechSoup Polska to fundacja, która wspiera inne organizacje pozarządowe, instytucje społeczne oraz ich pracowników w efektywnym korzystaniu z dobrodziejstw nowych technologii. Dzięki współpracy z Europejskim Centrum Solidarności, spotkanie będzie się pod hasłem „Solidarność technologiczna dla III sektora”.

Dzięki partnerstwom z firmami technologicznymi, TechSoup Polska umożliwia organizacjom łatwiejszy dostęp do legalnego oprogramowania i sprzętu komputerowego.


Gdzie? Europejskie Centrum Solidarności, Plac Solidarności 1, Gdańsk
Kiedy? 21 października 2016, godz. 15:00 – 18:30
Jak wziąć udział? Zarejestruj się na: http://techsoup-gdansk.evenea.pl/ 
UWAGA: Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Pytania? Napisz do nas na: kontakt@techsoup.pl  

logo3_135382_20161011130531

Przyjdź na spotkanie. Zdobądź nową wiedzę!

Skorzystaj z nowoczesnych technologii dla III sektora!