downloadGdyńskie Centrum Współpracy Młodzieży ogłasza nabór do projektu „Wylęgarnia Inicjatyw”. Poszukiwani są młodzi (wiek 15-29 lat), kreatywni i pełni pomysłów ludzie, którzy marzą o realizacji własnych projektów. Najbliższe spotkanie 21 września. Kolejne spotkania 2 i 10 października 2016 r.

Nie lubisz siedzieć z założonymi rękami i masz głowę pełną pomysłów? Lubisz angażować się w nieszablonowe działania, wykazywać inicjatywę i zmieniać otaczającą Cię okolicę? A może masz już pomysł na działanie, ale nie wiesz jak je zrealizować? Jeśli odpowiedź na te pytania brzmi „tak” – oto projekt dla Ciebie.

W skład „Wylęgarni Inicjatyw” wchodzą trzy elementy:

  • Wymyślnik – inspirujące spotkania z ciekawymi ludźmi, będące okazją do poszerzenia swoich kontaktów, integracji oraz zainspirowania się działaniami innych osób
  • Wyjaśnik – jednodniowe szkolenia z zakresu zarządzania projektami oraz pracy w grupie
  • Wytwórnik – realizacja autorskich projektów społecznych, bazujących na zainteresowaniach i pomysłach uczestników. W trakcie realizacji otrzymają oni od organizatorów wsparcie merytoryczne oraz finansowe – na każde z zaproponowanych przez uczestników działań przygotowano wsparcie do 500 zł

Przykłady inicjatyw, które zostały już zrealizowane znajdziesz tutaj. Pomysły mogą być różne – od realizacji warsztatów komputerowych, przez przestawienia teatralne, po tworzenie muralu na jednym z murów.

Aby wziąć udział w projekcie wypełnij formularz zgłoszeniowy, do którego link znajdziesz poniżej.

W razie wątpliwości, bądź dodatkowych pytań skontaktuj się z nami pod numerem (58) 620 24 80, mailowo na adres wylegarnia@cwm.org.pl lub osobiście: ul. Komandorska 42/4, Gdynia.

Więcej informacji na temat projektu i terminów spotkań znajdziesz na stronie projektuwylegarnia.cwm.org.pl

Projekt dofinansowany ze środków Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Za: pomorskie.eu