Modern music concert with light effects

 

Przyjdź, pokaż się – odrzuć tremę i zaskocz swoimi umiejętnościami! Możesz przeżyć fantastyczną przygodę teatralną. Stowarzyszenie Teatralne Ingenium poszukuje dzieci i młodzieży w wieku 9-16 lat (dziewczynki i chłopców) do nowej grupy musicalowej. Przesłuchania odbędą się w sobotę, 16 września 2016 r., w sali teatralnej NOT w Gdańsku.

Nieważne, czy już gdzieś występowałeś, czy nie. Wszyscy mają szanse spróbować! Wystarczy wejść na stronę Stowarzyszenia Teatralnego Ingenium, pobrać ankietę zgłoszeniową na casting,  przygotować piosenkę lub układ taneczny i przyjść zaprezentować swoje umiejętności. Uwaga! Konieczna zgoda rodziców. Ankiety będą również dostępne na miejscu.

Nowa grupa będzie realizowała:

  • program z zakresu umiejętności scenicznych, teatralnych,
  • warsztaty wokalne,
  • choreograficzne i taneczne z profesjonalistami oraz aktorami grającymi przedstawieniach stowarzyszenia.

Najlepsze osoby dołączą do głównego składu realizującego spektakle musicalowe w całej Polsce oraz będą uczestniczyć w nowych produkcjach teatralnych. Projekt zakłada realizację spektakli podczas trasy objazdowej w Polsce, a co za tym idzie – oprócz samego grania w spektaklu – dla każdego dziecka będzie to nie lada przygoda i okazja do poznania wielu zakątków naszego kraju.

Stowarzyszenie Teatralne Ingenium powstało w 2009 r., by stworzyć miejsce, w którym każde zdolne dziecko i nastolatek będzie mógł spełnić  swoje marzenie o zagraniu na największych scenach. W ciągu kilku lat działalności, jako jeden z najbardziej rozwojowych Młodzieżowych Teatrów Muzycznych, zagrało ponad 90 spektakli muzycznych w całym kraju.

Młodzi artyści gościli na największych scenach muzycznych w Polsce: Sali Kongresowej  i Teatrze Palladium w Warszawie, Teatrze Wielkim w Poznaniu, Hali Stulecia we Wrocławiu, Operze Białostockiej, Polskiej Filharmonii Bałtyckiej i Operze Bałtyckiej w Gdańsku oraz na wielu mniejszych.

Zespół zrealizował trzy wielkie produkcje musicalowe: „Okruchy życia – Anioły są wśród nas…”, „Trudne pytania – musical o sile ludzkich marzeń” oraz „Blask – inspirowany życiem i twórczością Michaela Jacksona”.

Casting do Stowarzyszenia Teatralnego Ingenium

  • 16 września 2016 r.
  • godz. 10.00
  • sala teatralna NOT
  • Gdańsk, ul Rajska 6

Szczegóły na temat działalności i spektakli na stronie Stowarzyszenia Teatralnego Ingenium.

Kontakt: impresariat@stowarzyszenieteatralne.pl

Plakat castingu do Stowarzyszenia Teatralnego Ingenium

Za:pomorskie.eu