spolecznik-roku-2016

Szanowni Państwo,

Redakcja tygodnika Newsweek Polska rozpoczyna ósmą edycję konkursu o tytuł Społecznika Roku. Konkurs ma promować osoby, ktore są aktywne, biorą sprawy w swoje ręce, działaja na rzecz innych. Zgłoszenia będą przyjmowane do 30 września 2016r. Sylwetka i działalność laureata zostaną zaprezentowane w artykule na łamach tygodnika Newsweek Polska.

KANDYDATÓW do tytułu Społecznika Roku tygodnika „Newsweek Polska” MOGĄ ZGŁASZAĆ: organizacje pozarządowe, instytucje publiczne, grupy nieformalne, firmy, związki wyznaniowe oraz osoby fizyczne (pod warunkiem wskazania organizacji/instytucji mogącej udzielić referencji).

Zapraszamy do wysyłania wniosków zgłoszeniowych opisujących osoby, KTÓRE SĄ AKTYWNE, biorą sprawy we własne ręce, DZIAŁAJĄ NA RZECZ INNYCH, działają na rzecz zmiany, na której zyskuje społeczność lokalna lub środowisko, WALCZĄ SKUTECZNIE Z PROBLEMAMI SPOŁECZNYMI LUB IM ZAPOBIEGAJĄ, podejmują inicjatywę rozwiązania dotychczas omijanego problemu, są POMYSŁODAWCAMI I ORGANIZATORAMI SZCZEGÓLNIE WARTOŚCIOWYCH ODDOLNYCH DZIAŁAŃ, AKCJI I INICJATYW SPOŁECZNYCH.

Wnioski zgłoszeniowe wraz z regulaminem będą do pobrania na stronie internetowej Akademii Rozwoju Filantropii WWW.FILANTROPIA.ORG.PL jak również na stronie WWW.SPOLECZNIKROKU.NEWSWEEK.PL. Wnioski z nominacjami można przesyłać drogą elektroniczną od 1.09.2016 R. DO 30.09.2016 R. (włącznie) na adres SPOLECZNIKROKU@FILANTROPIA.ORG.PL.

Partnerem Głównym Konkursu o tytuł Społecznika Roku” Tygodnika „Newsweek Polska” jest Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności, a Partnerem Merytorycznym Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce.

 

Zachęcam do zgłaszania kandydatów,

Stanisław Głąbski

Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce 

ul. Marszałkowska 6/6 

Warszawa 00-590 

Tel. (22) 622 01 22 wew.24

spolecznikroku@filantropia.org.pl