AGSC 2016 oficjalne logo jasne

POSZUKUJEMY WOLONTARIUSZY

na XVII edycję projektu „ARKA GDYNIA CUP’ 2016”

Rekordowa liczba 58 drużyn stanie na starcie

XVII edycji Młodzieżowego Turnieju Piłki Nożnej pn.

“ARKA GDYNIA SUMMER CUP' 2016”,

nad którym Honorowy Patronat sprawuje Prezydent Wojciech Szczurek.

Niniejsze zawody odbędą się na obiektach Gdyńskiego Centrum Sportu w dniach

24 i 26 czerwca 2016 roku,

tym razem aż w trzech kategoriach wiekowych, do lat 14-tu, do lat 9-ciu i do 7-miu.

“ARKA GDYNIA CUP” to każdorazowo nie tylko współzawodnictwo sportowe ale także edukacja i integracja społeczna. Uczestnicy projektu będą mogli zwiedzić najciekawsze zakątki naszego miasta a także poznać jego największe atrakcje, w tym okręt ORP Błyskawica czy nasze flagowe żaglowce, Dar Pomorza i Dar Młodzieży.

25 czerwca – sobota to właśnie czas na marynistyczną edukację, tym bardziej, że równolegle w Gdyni zainaugurowane zostaną obchody Święta Morza i oferta edukacyjna oraz integracyjna jest bardzo szeroka.

Apogeum projektu ARKA GDYNIA SUMMER CUP 2016 nastąpi w niedzielę 26 czerwca. Zawodnicy rywalizować będą na wszystkich boiskach GCS w Gdyni, natomiast mecze finałowe w poszczególnych kategoriach wiekowych zostaną przeprowadzone na płycie głównej Stadionu Miejskiego. Nowością na imprezie będzie otwarta dla kibiców STREFA KIBICA – AGC FUN ZONE, zlokalizowana właśnie na terenie Gdyńskiego Centrum Sportu, w której dzieci będą miały okazję skorzystać z szerokiej oferty aktywności, będą także stoiska gastronomiczne, punkt nieodpłatnych zajęć z zakresu dietetyki oraz prawidłowych postaw zdrowotnych i żywieniowych w codziennym życiu a także scena muzyczna, na której zaprezentują się młodzi trójmiejscy rockowi artyści.

Dla zapewnienia sprawnej obsługi młodych sportowców i trenerów poszukujemy WOLONATRIUSZY!

ZAPRASZAMY do współdziałania osoby w wieku od 17 do 100 lat, które dysponują zapałem i czasem w powyższym terminie, lub w któryś z wybranych dni!

Bardzo prosimy o wsparcie, by wiadomość dotarła to osób, które kochają Gdynię i chcą pomóc w organizacji prestiżowej młodzieżowej imprezy organizowanej przez nasz Klub!

KONTAKT : director@si-arka.gdynia.pl lub telefonicznie +48 512 17 49 90

STRONA INTERNETOWA : http://si-arka.gdynia.pl/arka-cup