Szanowni Państwo,

Gdyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych 11 czerwca 2016 roku organizuje święto sektora pozarządowego w Gdyni pod nazwą „Gdyński Tydzień Pozarządowy”. Wydarzenie odbędzie się na terenie pomiędzy Gdyńskim Centrum Filmowym, a Teatrem Muzycznym. W godzinach 10:00-16:00 każda z organizacji, będzie mogła prezentować mieszkańcom swoją pracę i dokonania. Dzień finałowy będzie poprzedzony w ciągu trwania całego Gdyńskiego Tygodnia Pozarządowego działaniami w różnych częściach miasta przy współpracy z Radami Dzielnic.

Zachęcamy Państwa do udziału w wydarzeniu – będzie to nasze wspólne święto, ale również czas na przybliżenie mieszkańcom pracy, którą wykonujemy każdego dnia.

W przypadku zainteresowania miejscem w namiotach decyduje kolejność zgłoszeń. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 31 maja 2016 roku. Po tym terminie zostanie stworzona mapa, na której organizacje zostaną podzielone ze względu na proponowane działania.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z biurem Gdyńskiego Centrum Organizacji Pozarządowych. Szczegółowy plan będzie umieszczony na stronie internetowej GCOP.

Z wyrazami szacunku

Zespół Koordynujący

Gdyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych

 

 

[gravityform id=”7″ name=”Formularz zgłoszeniowy – Gdyński Tydzień Pozarządowy” ajax=”true”]