Biblioteki, świetlice, domy kultury, kluby sportowe i inne ważne miejsca dla lokalnych społeczności –  dwadzieścia pięć takich miejsc z całego świata zostanie odnowionych przez Annie Sloan, brytyjską dekoratorkę i założycielkę marki farb kredowych Chalk Paint. Zgłoszenia można wysyłać tylko do końca kwietnia.

W ramach akcji „25 Project” każdy może zgłosić wybrane przez siebie miejsce, które jest ważne dla lokalnej społeczności. Do akcji nominować można: biblioteki, domy kultury, świetlice, kluby sportowe, centra młodzieżowe, kina studyjne, salki teatralne, przedszkola itp.

Zgłoszenia przyjmowane są tylko do końca kwietnia na stronie www.anniesloan.com/25project. W formularzu należy podać: imię, nazwisko, nazwę i adres nominowanego miejsca, krótkie uzasadnienie w języku angielskim oraz link do strony www i zdjęcie zgłaszanego miejsca.

Zwycięskie miejsca zostaną wyposażone w zestawy produktów niezbędnych do renowacji, m.in.: farby kredowe, farby ścienne, pędzle, woski, tkaniny, szablony do malowania i inne.

 Annie Sloan – inicjatorka akcji:

„Wszystko zaczęło się od tego, kiedy wspólnie z moimi współpracownikami i mieszkańcami Oxfordu odnowiliśmy jedną z tutejszych świetlic. Wspólna praca, energia i pozytywny wpływ metamorfozy na otoczenie zmotywowały nas do zorganizowania międzynarodowej akcji społecznej”.

Monika Gawinecka – przedstawicielka Annie Sloan w Polsce:

„W Polsce jest wiele rewelacyjnych inicjatyw lokalnych, które mają szanse na wsparcie. Jestem przekonana, że w gronie wybranych 25 miejsc znajdzie się co najmniej jedno z naszego kraju. Pod warunkiem, że się zgłoszą! Dlatego staramy się dotrzeć z informacją o tej akcji do jak najszerszego grona mieszkańców, stowarzyszeń i organizacji”.

Szczegółowe informacje o projekcie dostępne są na globalnej stronie www.anniesloan.com/25project oraz w lokalnych sklepach Annie Sloan w Polsce. Lista sklepów na stronie www.farbyanniesloan.pl.

O Annie Sloan

Annie Sloan jest brytyjską dekoratorką, twórczynią marki farb kredowych Chalk Paint™ decorative paint by Annie Sloan, która obchodzi właśnie swoje 25-lecie. Jest autorką ponad 20 książek o wnętrzach, malowaniu i kolorach, wydanych w 11 językach i sprzedanych w ponad 2 milionach egzemplarzy na całym świecie.

Zapowiedź akcji na YouTube:

https://www.youtube.com/watch?v=4IcfRHYbs_o

 

Kontakt:

Justyna Kozioł

+48 609 332 229

hello@justynakoziol.com ; ;