Do konkursu Gryf Gospodarczy firmy mogą zgłaszać się do 15 kwietnia 2016 r. To szansa na zdobycie jednego z najbardziej prestiżowych wyróżnień dla pomorskich firm. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Konkurs o Nagrodę Pomorską „Gryf Gospodarczy” organizowany jest od 2000 r., a statuetka jest jedną z najbardziej cenionych regionalnych nagród gospodarczych, przyznawaną wspólnie przez organizacje samorządu gospodarczego i marszałka województwa pomorskiego. Do konkursu o prestiżową statuetkę „Gryfa Gospodarczego” zapraszani są liderzy pomorskiej przedsiębiorczości.

 

Gryf Gospodarczy 2015_600

 

 Laureaci Gryfa Gospodarczego 2015 podczas gali wręczenia nagród, która odbyła się we Dworze Artusa w Gdańsku
Fot. mat. prasowe UMWP

Celem konkursu jest promocja przedsiębiorczości i aktywności gospodarczej pomorskich firm, upowszechnianie dobrych biznesowych praktyk, promowanie wizerunku gospodarczego województwa oraz włączenie sektora przedsiębiorców do współpracy z jednostkami samorządu terytorialnego.

Konkurs rozstrzygany jest w 4 kategoriach:

  • Mikroprzedsiębiorstwo – do 10 pracowników,
  • Małe przedsiębiorstwo – od 10 do 50 pracowników,
  • Średnie przedsiębiorstwo – od 50 do 250 pracowników,
  • Duże przedsiębiorstwo – powyżej 250 pracowników.

Zgłoszenia przyjmowane są do 15 kwietnia 2016 r.:

  • w biurze konkursu – sekretariacie Pomorskiej Rady Przedsiębiorczości w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego – Departament Rozwoju Gospodarczego, ul. Rzeźnicka 58 (II p.), 80-810 Gdańsk
  • w wersji elektronicznej: PRP@pomorskie.eu.

Zgłoszenie uczestnictwa w wersji drukowanej, podpisane przez osobę upoważnioną do reprezentowania firmy, należy dostarczyć wraz z wersją elektroniczną (na odpowiednim nośniku), zgodną z wersją drukowaną. Wszystkie strony zgłoszenia oraz innych dostarczanych dokumentów powinny być ponumerowane.

Dokumenty należy dostarczyć w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Zgłoszenie uczestnictwa – Gryf Gospodarczy 2016″ oraz wskazaniem jednej z kategorii konkursowych.

Więcej informacji o konkursie oraz formularz zgłoszenia dostępne są na stronie: Gryf Gospodarczy

Za: pomorskie.eu