podroze-bez-granic

 

Fundacja Podróże bez Granic zaprasza osoby z niepełnosprawnością na kolejne spotkanie organizowane w ramach projektu Akcja: Integracja!, które odbędzie się już w najbliższy wtorek, 29 marca, w godzinach 17.00 – 19.00.

Zgodnie z wyborem uczestników, którzy sami decydują o tematyce spotkań, na najbliższym rozmawiać będziemy o sporcie. Tym razem, o swoich osiągnięciach, codziennej motywacji, ale także wyzwaniach opowie nam polska para-olimpijka i multimedalistka w biegach narciarskich, zdobywczyni Kilimandżaro, a także założycielka Fundacji Avanti – Katarzyna Rogowiec.

Następnie spotkamy się z Magdaleną Biegańską, która opowie o cotygodniowych działaniach na rzecz osób z niepełnosprawnością realizowanych w ramach Gdyńskiego Poruszenia.

Spotkanie  odbędzie się w Laboratorium Innowacji Społecznych Pomorskiego Parku Naukowo – Technologicznego Gdynia w Redłowie (al. Zwycięstwa 96/98, budynek IV, wejście od strony SKM Redłowo – miejsce przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością).

Aby wziąć udział w spotkaniu należy zapisać się mailowo: podroze@podrozebezgranic.pl lub telefonicznie: 692445188.

Spotkania skierowane są do osób z niepełnosprawnością fizyczną z Gdyni. Projekt spotkań współfinansowany jest ze środków Gminy Miasta Gdynia.

Szczegółowe informacje: www.fundacja.podrożebezgranic.pl.

Zapraszamy i do zobaczenia!