Jeżeli jesteś autorem ciekawego, projektu, warsztatu lub wykładu i chcesz współtworzyć 9. edycję Gdynia Design Days, to najwyższa pora by zgłosić się do Programu Otwartego!

W dniach 1-10 lipca 2016 r.  Gdynia po raz kolejny zmieni się w letnią stolicę wzornictwa, za sprawą 9. odsłony Gdynia Design Days. Hasło tegorocznej edycji festiwalu to ODZYSKANE. Tym hasłem nawiązujemy do tradycji, historii Gdyni i całego regionu pomorskiego. Chcemy odnieść się do tego z czego wyrosła Gdynia, do rzemiosła, a także do tego jak są relacje między nim i projektantami. Szerokim blokiem, który chcemy poruszyć, będzie współpraca biznesu z projektantami. Chcemy ich edukować jak nawiązywać relacje, jak rozwijać swój biznes i jak wchodzić w rynek. No i dzieci. Jak co roku przygotowujemy pakiet dla najmłodszych. Dlatego też zachęcamy do zgłaszania swoich projektów dla tej grupy odbiorców – wymienia Ewa Chudecka z Centrum Design Gdynia.

Organizatorzy czekają na zgłoszenia wykładów i wystaw, które stworzą samodzielną całość. Spośród nadesłanych zostaną wybrane te, które najlepiej odpowiedzą na tegoroczne założenia i hasło festiwalu. Propozycje należy przesyłać do 10 marca do północy. Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy do pobrania na stronie: gdyniadesigndays.eu
. Termin nadsyłania formularzy zgłoszeniowych upływa 10 marca 2016 r. Ogłoszenie wyników rekrutacji odbędzie się 31 marca.