Print

Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym wydarzeniu, które ma na celu diagnozę i rozwój ekonomii społecznej na ternie naszego Województwa. Drugie Forum Ekonomii Społecznej odbędzie się 29.02. (poniedziałek) w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni. Zaczynamy o godzinie 10:00.

To kontynuacja naszej pracy nad krokami i rekomendacjami wypracowanymi podczas pierwszego Forum, które odbyło się 1.02. Będziemy pracować wspólnie metodami warsztatowymi pod okiem specjalistów.

Zachęcamy do zapoznania się z podsumowaniem pracy I GFES, co da Państwu ogląd na to czym będziemy się zajmować oraz zaznajomi z naszymi wypracowanymi wnioskami. (znajdą je Państwo tutaj)

Forum poprowadzi Pan Piotr Wołkowinski – animator ds. partnerstw OWES Dobra Robota, który działa na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej. Zapewni nam przestrzeń i narzędzia do pracy.

Zapraszamy serdecznie, udział w Forum jest bezpłatny, jest to wydarzenie otwarte.

Bardzo prosimy o rejestrację za pośrednictwem FORMULARZA ONLINE

Do zobaczenia!

Seminarium odbywa się w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni, w budynku III (Kompleks Konferencyjny PPNT) sala F-H. Przewidywana godzina zakończenia to 15:00.

Kontakt:
E: biuro@dobrarobota.org
T: 601 374 323 (Filip Jędruch)

Wiecej na stronie internetowej